Wiedźmini

Wiedźmini w Perfect World

Ogłoszenie

Zasady Gildii Wiedźminów są zarazem Zasadami Forum. Nie zastosowanie się do zasad gildii jest równoznaczne z konsekwencjami połamanych zasad: usunięcie z gildii/forum.

#16 2011-03-10 07:27:54

 Lonieks

Sojusznik

Zarejestrowany: 2009-10-30
Posty: 62
Punktów :   

Re: Forsaken world

Ja gram na europejskim. (IGN: BigBadaBuum) Czytając forum strony podanej przez _LightFlame_  można wywnioskować, że szykują się na razie 2 polskie gildie.


"...Stare like a junkie into the TV; Stare like a zombie..."
[Tool - Vicarious]

Offline

 

#17 2011-03-10 15:56:51

 Ailreena

Druidzi

4434665
Call me!
Skąd: City of Lost
Zarejestrowany: 2009-12-20
Posty: 127
Punktów :   
WWW

Re: Forsaken world

@_LightFlame_
To przypadkiem byliśmy na tym samym, bo faktycznie ten mi jakoś wpadł w oko i tam byłam chwilę, żeby zobaczyć z czym to coś się je.

@Lathan
Teraz to pewnie prawie wszyscy tam są, kto w ogóle się zaciekawił grą, bo to jednak nasz ludzki czas dla wszystkich potencjalnych imprez. No i na starcie serwera to język polski tam niósł się echem.
Co do mnie wciąż mam jakieś aspiracje w PW, więc na razie bardziej wpadam z ciekawości się oderwać niż nolife'ować, ale ponoć tam expi się też offline, więc level leci tam zdaje się szybciej.
W każdym razie, jeśli to już ruszyło na stałe to mam patent na moje stare nicki Tamaya  i Lunaaris (eh z tym drugim po raz kolejny mnie ubiegli w jego oryginalnym zapisie )


http://img9.imageshack.us/img9/640/sygnaturawiedzmini.jpg

Offline

 

#18 2011-03-18 19:09:47

_LightFlame_

Wiedźmin

Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 22
Punktów :   

Re: Forsaken world

Tak gram na Illyfue Jestem do bardzo dobrej gildi Limited ING: Lis Juz 34 lvl bardem i myślę że z tą grą będzie tak jak z pwi na długo mnie wciągnie

                                                                                         Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia w grze

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://wypoczetyrodzic.pl Jasmine villa