Wiedźmini

Wiedźmini w Perfect World

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Zasady Gildii Wiedźminów są zarazem Zasadami Forum. Nie zastosowanie się do zasad gildii jest równoznaczne z konsekwencjami połamanych zasad: usunięcie z gildii/forum.

#1 2010-10-07 15:31:21

 GORIOR_PL

Wiedźmin

1341481
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-09-30
Posty: 148
Punktów :   

Forsaken world

wydawcą gdy jest Perfect World także co jak co ale spodziewajmy sie naprawdę dobrej produkcji. I jedna ważna rzecz. Jest potwierdzona informacja o europejskim serwerze
http://webcache.googleusercontent.com/s … =firefox-a

wejdźcie w ten link. to oficjalne forum gry. Dla ludzi którzy nie do końca znają angielski-dyskusja na temat serwera. spekulacja czy będzie taki czy nie. i na końcu ostatni post administratora, że tak będzie serwer eu i będzie znajdował się w Amsterdamie. Czyli możemy liczyć na wojny i eventy o "normalnych" dla nas porach. Ja grę sprawdzę na 100%. A tak ogólnie to stałem się szczęśliwym posiadaczem klucza do zamkniętej bety, także już w październiku będę mógł powiedzieć Wam co nieco o tej grze.

ps. jak czytam na temat tej gry to naprawdę coraz bardziej zaczyna mi się podobać



http://www.gameitems.com/get-your-close … ld-47.html


gazem zapieprzać na tą stronę. jest jeszcze około 600 kluczy do zamkniętej bety forsaken world. podajesz email, logujesz się na skrzynkę, klikasz link potwierdzający znajdujący się w wiadomości i tyle...wyświetla się strona z kluczem. Potem logujesz się na stronie perfect world i w zakładce my account klikasz pozycję reedem beta key. Tam wklejasz klucz i jesteś zapisany/a do zamkniętej bety


http://www.youtube.com/watch?v=82oGL_r9 … re=related

Ostatnio edytowany przez GORIOR_PL (2010-10-07 15:32:38)


CHWDN (N-->Nefarious)

Offline

 

#2 2010-10-08 10:14:26

 AnubisCZ

Tak ten lvl 90 wbilem  :)Rada Wiedzminow - Administrator

Skąd: Warszava
Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 385
Punktów :   
WWW

Re: Forsaken world

nie wiem goru cy to dobry pomysl, scongac tom gre. Patrylem na to i to juz nie jeste stare dobre PW. Nowe postace, item shop bendzie pusty itp, itp. I nie zapomni. Bendzie tam za malo ludzi ci wogule FB zrobic. Expic sie bendzie powoli, bo nie bendzie istnielo cos takiego jak ty questy od tiderbornow, zacynajomcy na lvl 40, i brak hyperow ( ktore som potreba na expienie w FCC ).
Wyglonda to dobrze, ale nie chce mi sie za bardzo opuscac od mojego clera, ktoremu powoli wbilem lvl 90 i mam fajowego BMa lvl 54.
Anub


Jack London:   Do boje jdi vesele, nebo mrtví, kteří se nesmějí, jsou oškliví.
  Jiří Žáček:     Vojevůdce je voják, který statečně prolévá cizí krev.
http://img9.imageshack.us/img9/640/sygnaturawiedzmini.jpg

Offline

 

#3 2010-10-08 11:08:05

 GORIOR_PL

Wiedźmin

1341481
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-09-30
Posty: 148
Punktów :   

Re: Forsaken world

wiesz anubku ja wcale nie upieram się, że ta gra jest świetna po trailerach i wyczytanych informacjach podoba mi się bardzo ale occzywistym jest, że po CB testach może się okazać że jest to gniot jakich mało. poczekamy zobaczymy


CHWDN (N-->Nefarious)

Offline

 

#4 2010-10-08 13:34:24

 Barthezz

Druidzi

Zarejestrowany: 2010-01-11
Posty: 123
Punktów :   
WWW

Re: Forsaken world

nie jestem pewien ale chyba już grałem w tą gre...
ciekawe pomysły, ale ogółem nic wielkiego - jak dla mnie...
czekam nadal na GW2 i na Tera Online

gameplay sporo pokazuje:
http://www.youtube.com/watch?v=9-JLfUKy … re=related

Offline

 

#5 2010-10-08 13:47:32

Olwena

Wiedźmin

Zarejestrowany: 2010-09-20
Posty: 4
Punktów :   

Re: Forsaken world

A tam nic nie pokazuje tu macie polska stronkę...
Owszem nie wiele ale jest już info odnośnie klas itp...
Ta gra to połączenie PW oraz Allodsa lub (WoWa)...
Zapowiada się niezły hicior...
Barthezz zaręczam Cie nie grałeś w ta grę zważywszy na to że beta rusza 27 października a ob zapewne pod koniec grudnia lub na początku stycznia...
Po za tym kto ocenia grę po filmiku zlituj się ...
http://forsakenworld.mmovault.pl/

Ostatnio edytowany przez Olwena (2010-10-08 14:06:42)


http://img9.imageshack.us/img9/640/sygnaturawiedzmini.jpg

Offline

 

#6 2010-10-08 15:26:01

 Barthezz

Druidzi

Zarejestrowany: 2010-01-11
Posty: 123
Punktów :   
WWW

Re: Forsaken world

Olwena jak chcesz sie przedrzeźniać to wybrałaś złą osobę... nie mam na to nastroju.
MMORPG jak MMORPG, nic nowego, stare pomysły z innych gier - pokazane na własny sposób...
...a grać mogłem bo mam dostęp do alpha testów mnóstwa gier, mam zacząć wymieniać po kolei ?

Co do filmiku... racz zauważyć że zrobiłem wolną linijkę,
jeśli ci to nie wystarcza to dopisze ci "PS:" przed nią.
Dodatkowo, gameplay jest w 3 częściach, a na początku 1. koleś pokazuje twoje klasy i rasy...

Ostatnio edytowany przez Barthezz (2010-10-08 15:26:45)

Offline

 

#7 2010-10-08 15:27:56

 AnubisCZ

Tak ten lvl 90 wbilem  :)Rada Wiedzminow - Administrator

Skąd: Warszava
Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 385
Punktów :   
WWW

Re: Forsaken world

Olwena, no popatrylem na tom polskom strone i ty armory som lepsie niz w PW, ale PW jest PW. No ale o lataniu nie ma rzecy, to degraduje tom gre zadaleko od PW.
Ku temu ja tez ocienam gre od filmiku, bo tam by miali pokazac to by ludzi nawiesc grac nowom gre. sprawdz Lineage 2. cy Wiedmina. Bo pokazali superki filmiki, ludzie naciesieni ociekiwali ty gry, by juz probowac jak to dziala co pokazali na filmiku. To jest moje zdanie. Ja tez jak szukam nowom gre tak o niej sobie precytam i patre co ku temu wszysko dodali ( wiz.Assassin Cread 2 , z pociontku zklamany, ale jak juz dostalem armor assassinski, nie moglem sie od tej gry oderwac ). Ale jak mowie to jest moje zdanie.
Teraz jestem w pracy i oglondanie filmikow mam zablokowane, ale w domu popatre. Armor swietny, skille nie za bardzo, i brak latania Goru nie wiem ale na tom gre mie mysle nie nawiedzis. War ma jakisz glopi dworencny miec ( co widzalem na screenach, tylko assassin posiada  dwomi broniami ) W PW mam BMa ( nowego alta ), jade na siekiery ( mam 2 ), no narazie som takie zwykle bo niemam lvl na lepsie,ale sam moge prejsc na pole itp. Wiem, ze ten serw dopiero bendzie w becie, ale juz posiadanie jednej broni mie odradza. Poprostu Team ktory zrobil PW, robi nastempne gry tego typu, zamiast doprowadzic PW k doskonalosci, ale PW jest jedyna gra kdzie gram ponad rok i pol i mam tu wszystki moje kolegi i kolezenki.
Anub

Ostatnio edytowany przez AnubisCZ (2010-10-08 16:41:54)


Jack London:   Do boje jdi vesele, nebo mrtví, kteří se nesmějí, jsou oškliví.
  Jiří Žáček:     Vojevůdce je voják, který statečně prolévá cizí krev.
http://img9.imageshack.us/img9/640/sygnaturawiedzmini.jpg

Offline

 

#8 2010-10-08 21:07:45

Olwena

Wiedźmin

Zarejestrowany: 2010-09-20
Posty: 4
Punktów :   

Re: Forsaken world

Szczerzę mówiąc to moim zabiegiem było tylko i wyłącznie podanie informacji które znam na temat tej powyższej gry oraz moich odczuć co do niej a nie przekomarzanie się gdyż to wydaje mi się w sumie głupie lub dziecinne zważywszy na to że się nie znamy, jedynie co to mogła być cięta riposta chociaż chyba nawet nie...
Owszem prawda jest że PW to PW ze swoim unikalnym światem min. możliwością latania która notabene sobie bardzo cienię...
Wiecie sam jestem ciekaw jak to będzie wszystko wyglądało w finale dlatego nie oceniam gier po filmikach bo to jak ocenianie książki po okładce owszem są ku temu ustępstwa ale w tym wypadku wydaje mi się iż należy poczekać a nóż nas zaskoczy...
Dlatego dalej będę śledził a tu macie podane wszystkie skille...
http://thecond.com/talents/
A właśnie zapomniał bym co do skilli to odrębna historia z która zaręczam każdemu należało by się zaznajomić zważywszy na fakt że są rożne ułożenia i niekiedy jest tak że nawet 10 tych samych klas będzie miało inne konfiguracje co jest fantastyczne przy pvp...


http://img9.imageshack.us/img9/640/sygnaturawiedzmini.jpg

Offline

 

#9 2010-10-13 18:42:54

_LightFlame_

Wiedźmin

Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 22
Punktów :   

Re: Forsaken world

Zarejestrowałem, poczytałem, obejrzałem, klucz pobrałem, teraz tylko czekać do 27 października i testowac wampirka

Offline

 

#10 2010-10-20 00:28:02

 Barthezz

Druidzi

Zarejestrowany: 2010-01-11
Posty: 123
Punktów :   
WWW

Re: Forsaken world

A właśnie zapomniał bym co do skilli to odrębna historia z która zaręczam każdemu należało by się zaznajomić zważywszy na fakt że są rożne ułożenia i niekiedy jest tak że nawet 10 tych samych klas będzie miało inne konfiguracje co jest fantastyczne przy pvp...

jakiś zawsze plus - tylko żę łatwy do obalenia.... w WoW'ie też masz specjalizacje w talentach,
ale większość leci na na tym samym, przez większość zwanym "najlepszym układem".

nie chce zapeszać... bo mamy mnóstwo nieciekawych mmorpg'ków, może akurat jakaś alternatywa...
...a moje podejście jest takie a nie inne, bo tak jak wcześniej pisałem, dostaje mnóstwo kluczy,
nawet do alpha testów, "wspaniałych mmo"...
tylko że po odpaleniu danego MMO jakoś najczęściej czar pryska...

Ale jedna rzeczy mi sie podoba w tej gierce,
mianowicie latające mounty, dostępne dla każdego od pewnego lvl.

Offline

 

#11 2011-01-28 22:18:56

_LightFlame_

Wiedźmin

Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 22
Punktów :   

Re: Forsaken world

Nie wiem czy dobrze robię dowierzając ten temat ale co tam Po niecałym miesiącu spędzonym na Becie w FW mogę powiedzieć z gra jest świetna. Co mnie najbardziej pozytywnie zaskoczyło to cudowne instancje i niezastąpiony system automatycznego grupowania party po prostu cudowna rzecz. Instancje są świetnie dopracowane niektóre bardziej niektóre tylko trudne co w moim przypadku jest wielkim plusem bo nie zawsze się udaje i trzeba się namęczyć. Stwierdzenie, że nie będzie kto miał wykonać FB tam czy jakiejś instancji jest absolutnie błędne instancje sa tak stworzone żeby sie wiele namęczyć ale przejść to z osobami na mniej wiecej takim samym lvl co bossy w danej instancji. Te instancje nie wyglądają jak w pw , że idzie się przej jaskinie czy jakiś wąski kanion z salami jedna po drugiej. W FW to wygląd jak zwykła mapka otwarta przestrzeń i wiele możliwości dojść do bossów. To czego pw brakuje to instancji takiej jak Nightmare Carnival. Można się odprężyć i czasami nieźle ubawić. Fajna rzeczą są bazy gildyjne. TE bazy są po prostu majestatyczne piękne widoki i wykonanie. Minus to okropne z balansowanie postaci w PvP. Assassin w pvp nie ma szans z Wojownikiem czy priestem na tym samym poziomie może to naprawią, nie wiem gram priestem wiec mi pasuje . Lvl leci wolno mam 35 lvl i bicie lvl zajmuje mi średnio 2 dni zważywszy ze max ma być 80 to dobry czas nie za długo i nie za krudko. Ogólnie gra im wyszła Dobry produkt.

Offline

 

#12 2011-02-28 07:40:26

 Lonieks

Sojusznik

Zarejestrowany: 2009-10-30
Posty: 62
Punktów :   

Re: Forsaken world

Witam
Wystartowała faza Beta 4. Wszyscy, którzy założyli wcześniej konto na fw.perfectworld.com mogą się logować do gry (nie potrzebny klucz). Po zakończeniiu tej fazy wszystkie konta zostaną wyczyszczone i rozpocznie sie faza open beta po której to nie będzie już czystki.
Zacząłem grać wczoraj. Gra wydaje się być ciekawa. Skille ładnie wyglądają. Są questy codzienne do wykonywania solo lub w party. Tereny zróżnicowane pod względem wyglądu. Można byłoby się umówić na jakieś wspólne granie po czystce na jednym serwerze


"...Stare like a junkie into the TV; Stare like a zombie..."
[Tool - Vicarious]

Offline

 

#13 2011-03-02 13:13:13

 Ailreena

Druidzi

4434665
Call me!
Skąd: City of Lost
Zarejestrowany: 2009-12-20
Posty: 127
Punktów :   
WWW

Re: Forsaken world

Dostałam kilka dni temu wreszcie maila z informacją o możliwości wejścia, więc też się skusiłam i zajrzałam tam korzystając z tego, że aktualnie w PWI zapanował zastój (dziś nowa rasa, więc się to może zmieni). W każdym razie pierwsze wrażenia raczej chaotyczne. Jakoś w porównaniu do Perfect World trudno mi się połapać w tej grze, chociaż niby podobieństwo jest duże.
Dość ubogie opcje jeśli idzie o tworzenie postaci w porównaniu do tego co przywykłam, chyba że później to zmienią po testach.  Natomiast sporo jakichś statystyk i opcji do rozszyfrowania, ale chyba jeszcze nie dopracowali opcji help/tutorial, bo widzę, że pojawia się error  jak się po tym łazi.

BTW Gdzie tam w ogóle z ciekawości grają jacyś Polacy, bo mówiono mi o jednym serwerze, a ja akurat znalazłam trzy Eyrda, Storm i Lionheart jeśli dobrze pamiętam. 


http://img9.imageshack.us/img9/640/sygnaturawiedzmini.jpg

Offline

 

#14 2011-03-05 12:35:00

_LightFlame_

Wiedźmin

Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 22
Punktów :   

Re: Forsaken world

JA gram na serwie Storm (PvE) mam nick Liseeeq także wszelkie pytania o gildie i grę można kierować do mnie w grze lub na PW na forum www.forsakenworld.mmovault.pl na forum mam nick Kosiarz na tym forum jest także wiele przydatnych poradników i wskazówek

Offline

 

#15 2011-03-09 21:36:05

Lathan

Wiedźmin

Zarejestrowany: 2009-11-08
Posty: 4
Punktów :   

Re: Forsaken world

Na europejskim serwie gra ktos moze? Nazywa sie jakos lllyfum albo cos takiego;P

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
DvojkomorovĂŠ betónovĂŠ Ĺžumpy od An der Sonne