Wiedźmini

Wiedźmini w Perfect World

Ogłoszenie

Zasady Gildii Wiedźminów są zarazem Zasadami Forum. Nie zastosowanie się do zasad gildii jest równoznaczne z konsekwencjami połamanych zasad: usunięcie z gildii/forum.

#1 2010-07-03 19:06:17

 GORIOR_PL

Wiedźmin

1341481
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-09-30
Posty: 148
Punktów :   

Inny Perfect World :)

wersja europejska...nadal open beta...niestety runes of magic nie podeszło mi aż tak jak pw i przynajmniej na jakiś czas wracam do perfekcyjnego świata...w open beta europejskiej (dziwna nazwa-multilanguage ) jest jeszcze masę do zrobienia, nie wszystkie ziemie przejęte i myślę, że z wiedzą i doświadczeniem z pwi, szybko się uda dorównać najlepszym  i tutaj pytanko...czy ktoś z Was nie chce może zmienić pwi na pwml?  nie chcę namawiać ale szczerze przyznam, że mi Was tam brakuję troszkę  pozdrawiam serdecznie...jak coś to gram na brighid a moj nick to GORIOR_PL...

plan ogólnie jest taki żeby zrobić polską gildię która będzie największa i najsilniejsza tyle


CHWDN (N-->Nefarious)

Offline

 

#2 2010-07-04 14:33:59

Vilquor Piwochlap

Wiedźmin

Zarejestrowany: 2009-08-29
Posty: 218
Punktów :   

Re: Inny Perfect World :)

Cóż, powiem osobiście, że dopiero co wróciłem na PWI, by odbudować BMa, ale jak spojrzę na ten 72 prawie lev i przypomnę sobie ile mnie kosztowało mnie wysiłku osiągnięcie tego momentu to szlag mnie jasny trafia xD

I teraz jeśli pomyślę, że mam to zyskiwać od nowa, to zaczynam gryźć mojego laptopa. Sądzę, że wiele osób myśli podobnie. Przejście na PWML wymagałoby sporego poświęcenia od całej gildii. Oczywiście, ma to swoje dobre strony. Zaczynać wszystko od nowa w myśl zasady "Tabula Rasa", TW w końcu o normalnej, ludzkiej porze, która by nam pasowała, a atakowanie prowincji przed szóstą rano ma szansę kogoś zaskoczyć... To kuszące perspektywy, ale nie jestem pewien czy równoważą cenę, jaką przyszłoby zapłacić

P.S. Alka zapomniała dodać mnie do gildii na forum o.O xD

Ostatnio edytowany przez Vilquor Piwochlap (2010-07-04 14:34:45)


http://img9.imageshack.us/img9/640/sygnaturawiedzmini.jpg

Offline

 

#3 2010-07-04 14:43:32

 GORIOR_PL

Wiedźmin

1341481
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-09-30
Posty: 148
Punktów :   

Re: Inny Perfect World :)

ja doskonale Cię rozumiem i pamiętaj, że ja w grze mam klera 93 lvl i 1,5 roku w pwi...ale jednak zasatnwaiam się i dochodzę do jednego wniosku...celem każdej gry mmo jest pvp-jakieś wojny między gildiami o teren lub o prestiż (zależy od gry) po to aby sprawdzić siebie i zgranie swoich kompanów jak również przetestować sprzęt na który biegało się na insty po kilka godzin dziennie słuchajcie to jest jeszcze możliwe tutaj w pwml dlatego, że nie została ta wersja skażona annipackami, coralami i Bóg wie czym jeszcze. tam u nikogo nie widziałem nawet aquadasha którego ja miałem i wcale nie było się czym chwalić aha i jest naprawdę mało ludzi ponieważ miasta takie jak plume wieją pustakami...i TW...teryroeia trzyma nie jedna gildia (nef) tylko 9 i sytuacja caly czas się zmienia...adc czyli archosaur oraz 1k streams jeszcze nie przejęte no i na koniec...gra nadal w fazie open beta także jeszcze prawie wszystko przed nami...a zaznaczyć trzeba że znamy już większość z pwi także dla nas to będzie chleb powszedni natomiast dla innych....szok i tu też nasza przewaga hehe...ja nie chcę namawiać naprawdę ale jakby chodź jedna osoba przeszła to już będzie raźniej pozdrawiam


CHWDN (N-->Nefarious)

Offline

 

#4 2010-07-04 18:21:26

 Alicja

Druidzi

Skąd: Z Krainy Czarów
Zarejestrowany: 2009-08-28
Posty: 729
Punktów :   15 

Re: Inny Perfect World :)

Vilquor Piwochlap napisał:

P.S. Alka zapomniała dodać mnie do gildii na forum o.O xD

Wooops

GORIOR_PL napisał:

wersja europejska

Dałbyś linka z klientem do tej wersji gry ^^*

Offline

 

#5 2010-07-04 18:41:42

 GORIOR_PL

Wiedźmin

1341481
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-09-30
Posty: 148
Punktów :   

Re: Inny Perfect World :)

no widzę, że jakieś pozytywne odpowiedzi bardzo mnie to cieszy bo już mam dość bycia w tej kasztańskiej zagranicznej gildii

tutaj link
http://www.perfectworld.ms/index


CHWDN (N-->Nefarious)

Offline

 

#6 2010-07-04 18:54:08

 GORIOR_PL

Wiedźmin

1341481
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-09-30
Posty: 148
Punktów :   

Re: Inny Perfect World :)

http://yfrog.com/5u20100704185051p

to tak żeby nie być gołosłownym co do TW


CHWDN (N-->Nefarious)

Offline

 

#7 2010-07-04 20:26:59

 GORIOR_PL

Wiedźmin

1341481
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-09-30
Posty: 148
Punktów :   

Re: Inny Perfect World :)

hehe teraz jeszcze rozmawiałem z jedną polką (veno 97 lvl) ktora mówiła, że teraz tak mało polaków tutaj że szok ona zna poza mną tylko 4 osoby jeszcze...myślę, że jest troszkę więcej ale jedno jest pewne...nie ma żadnej polskiej gildii na tym serwie


CHWDN (N-->Nefarious)

Offline

 

#8 2010-07-05 09:36:04

 Ailreena

Druidzi

4434665
Call me!
Skąd: City of Lost
Zarejestrowany: 2009-12-20
Posty: 127
Punktów :   
WWW

Re: Inny Perfect World :)

Gram jeszcze od czasów, kiedy ta gra była po chińsku. Widziałam całą karierę PWMY, potem byłam na Becie PWINT, do którego później wróciłam. W między czasie po raz pierwszy pojawiło się szumnie PWMS, jako europejski serwer i nagle padło by teraz powrócić rzekomo w nowej odsłonie. Może kiedyś się rozwinie niewykluczone, że pewnie przebije PWMY, gdzie aktualnie panuje zastój, ale dla mnie PWINT jest aktualnie najbardziej rozbudowaną i prosperującą wersją nie wspominając, że mam tu już trochę nabitą postać chociaż wciąż wymaga sporo kosztów  bym mogła być nią usatysfakcjonowana w pełni
Jak się komuś nudzi może próbować znowu all od zera, ale ja nie mam złudzeń, że tam będzie nie wiadomo co. Pamiętam jaki zapał i plan polskiej dominacji był na PWMY, też ostro trenowaliśmy na chińskim i zdobyli później kilka kawałków, a po kilku miesiącach połowa ziemi była w rękach jednej gildii, która zajęła z czasem całą mapę. Taka już nasz mentalność chyba. Nie sztuka zdobyć ziemię od potworów, ale sztuka ją utrzymać jak przyjdą inne koksy. Przerabiałam to mając 30 lv kontra 70+ elitki i te same elitki na 90 lv po resecie mapy, wtedy Polacy ponownie zdobyli 3-4 ziemie  i utrzymali je przez kilka tygodni zaledwie. Każdy serwer wcześniej czy później ma swojego Nefariousa złożonego najczęściej z bogatych koksów, którym z czasem płaci się za utrzymywanie ziemi, ale jeśli zbierze się prawdziwa siła i organizacja to oni nie są niezwyciężeni. No ale jak się to mówi wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, więc można skakać z serwera na serwer wierząc, że za kilka miesięcy real kasa nie zacznie dyktować poziomu gry i podziału władzy terytorialnej.


http://img9.imageshack.us/img9/640/sygnaturawiedzmini.jpg

Offline

 

#9 2010-07-05 10:44:37

 GORIOR_PL

Wiedźmin

1341481
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-09-30
Posty: 148
Punktów :   

Re: Inny Perfect World :)

no to muszę powiedzieć, że open beta europejska już istnieje ponad rok czasu także nie jest to 2 miesięczna gra gdzie is jeszcze się nie rozwinął ponieważ już od dawna ludzie mogą z niego korzystać...czy is zniszczy grę?? zapewne tak...podobnie jak bylo to w przypadku pwi...jeśli widzę barba który w zbroi miał po 4 kamienie gdzie jeden był droższy niż cały mój set z tt90 to wybacz ale nie ważne jakby ta wersja była rozbudowana to i tak nigdy nie dorównam takim ludziom. A władze pwi dokładają co raz to jakieś nowinki do is. Pamiętacie te książki, którymi można było podbić lvl craftingu?? nawet nie macie pojęcia ile kosztowalo czasu i matsów żeby wbić lvle 7...a tu nagle takie coś tak jak mówię ja nie namawiam nikogo...ja tylko zaczynam grę tam dlatego że jest jeszcze szansa na cos lepszego niż wykoksowanie postaci, błaganie o przyjęcie do nefa tylko dlatego żeby zakosztować jak TW wygląda, ponieważ grając przeciwko nefowi to kazda gildia na sanctuary nie da poprostu rady

ps. poczytajcie forum regicide i nefa i poszukajcie ile tam amerykanie wydają na tą grę (mnie zaszokował post jak były annipacki-typ z regi napisał, że wydał 1k$ i nic ciekawego mu nie wypadlo...heh)

ps2. TW są w normalnych dla nas godzinach i to jest też bardzo ważne


CHWDN (N-->Nefarious)

Offline

 

#10 2010-07-07 20:54:38

 Alicja

Druidzi

Skąd: Z Krainy Czarów
Zarejestrowany: 2009-08-28
Posty: 729
Punktów :   15 

Re: Inny Perfect World :)



http://www.perfectworld.ms/downloads
serwer brighid

a tu rejestracja:
http://www.perfectworld.ms/account/register

No ja ściągnę i zobaczę

Offline

 

#11 2010-07-20 22:48:29

 Wolandowa

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 32
Punktów :   
WWW

Re: Inny Perfect World :)

W ramach niusów o nowych serwerach, ja sprzedam również parę odnośnie servera Archosaur. Gdyby ktoś się wybierał: masa Polaków, masa 90+, server szybko się starzeje, ale sądzę, że warto było się przenieść. Gold w granicach 400k max.
Gildia z największą ilością Polaków do tej pory: Impulse. Międzynaródówka, w tej chwili rywalizuje o tereny tylko z Narlą (reszta gildii 1:1 z tymi dwiema nie ma szans). Mapa nadal nie jest w całości pokryta gildiami. No i jest wesoło, ot co.

Jakby ktoś tęsknił, niech whispnie: _rochelle_, TTmistress ew. Szczauka, FurrySlayer (Limet, jeśli jest tu ktoś starszy starzem na Pw, to pamięta)
Gorior, stara pindo, server EU nie ma magii!

P.S. Jeśli ktoś zastanawia się, gdzie podziała się część starego Nefa, Legendary i Regi - są na Archo.

Ostatnio edytowany przez Wolandowa (2010-07-20 22:54:18)


Fk u Nef ;P
Kick ass! Take names! Have fun!
All is lost again, but i'm not giving in

Offline

 

#12 2010-07-21 00:24:22

 GORIOR_PL

Wiedźmin

1341481
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-09-30
Posty: 148
Punktów :   

Re: Inny Perfect World :)

no przepraszam, pinda to może tak ale nie taka stara hehe


CHWDN (N-->Nefarious)

Offline

 

#13 2010-07-21 22:39:17

 GORIOR_PL

Wiedźmin

1341481
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-09-30
Posty: 148
Punktów :   

Re: Inny Perfect World :)

a tak na serio to w europejskiej becie podoba mi się to,że jeszcze nie ma anni packów i innych is wynalazków i raczej długo nie będzie....no ale poczekamy zobaczymy
;


CHWDN (N-->Nefarious)

Offline

 

#14 2010-08-07 21:55:47

esqlap

Rada Wiedźminów

Skąd: Zgierz
Zarejestrowany: 2009-09-04
Posty: 77
Punktów :   

Re: Inny Perfect World :)

sciagalem juz ze 2 razy i nie moge rozbakowac wyskakuje mi błąd złego archiwym i dup@#$%. siagałem z dwóch róznych serwerów hmm


http://img9.imageshack.us/img9/640/sygnaturawiedzmini.jpg

Offline

 

#15 2010-08-08 02:31:40

 GORIOR_PL

Wiedźmin

1341481
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-09-30
Posty: 148
Punktów :   

Re: Inny Perfect World :)

http://www.perfectworld.ms/


tu jest oficjlna strona...w sumie ja nie miałem problemu ze ściągnięciem
http://www.gamershell.com/download_35802.shtml
tutaj link z gamershell ja ściągnąłem z francuskiego serwera...spróbuj tutaj


CHWDN (N-->Nefarious)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Bydgoszcz Hotely Valjevo