Ogłoszenie

Zasady Gildii Wiedźminów są zarazem Zasadami Forum. Nie zastosowanie się do zasad gildii jest równoznaczne z konsekwencjami połamanych zasad: usunięcie z gildii/forum.

#1 2010-03-07 12:13:07

KaoruPL

Gość

KaoruPL

Witam moze was to interesuje albo i nie jednak pisze do Was z przykra wiadomoscia ze ponownie tym razem na Kaoru ktos hakowal mi konto zabrali doslownie wszystko nie liczac malo wartosciowych rzeczy zabrali nawet potki na mane >.< zwiazku z tym robie nei mala przerwe wogole od gry musze jakos to przetrawic i pomyslec nad tym jak by to zrobic zeby odzyskac itemy i armora , bron chociaz nie wiem czy wogole wracac ;( pozdrawiam i  zycze milej gry i aby waas to nie spotkalo co mnie
Pozdrawiam
Kaoru

 

#2 2010-03-07 21:19:46

 Alicja

Druidzi

Skąd: Z Krainy Czarów
Zarejestrowany: 2009-08-28
Posty: 729
Punktów :   15 

Re: KaoruPL

Gnoje..... Klaudia jesteśmy z Tobą

Offline

 

#3 2010-03-08 00:56:15

 Horalky

Sojusznik

9456440
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-01-05
Posty: 46
Punktów :   

Re: KaoruPL

Aż braknie słów   Klaudio jeśli zdecydujesz się jednak grać daj mi znać a dostaniesz mój eq, Tobie eq się bardziej przyda i nie załamuj się


"You can blame who you want but you can't blame me"




Horalky - chwilowe off

Offline

 

#4 2010-03-08 10:21:19

 Ailreena

Druidzi

4434665
Call me!
Skąd: City of Lost
Zarejestrowany: 2009-12-20
Posty: 127
Punktów :   
WWW

Re: KaoruPL

To naprawdę przykre. Wygląda na to, że albo keylogger, albo ktoś nie w porządku zna Twoje hasła.
Wsparcie przyjaciół to jedno, ale kiedy już staniesz na nogi lepiej upewnij się, że już nikt nie zna dostępu do Twoich kont, albo jest to mała zaufana grupka z bezpiecznymi komputerami.


http://img9.imageshack.us/img9/640/sygnaturawiedzmini.jpg

Offline

 

#5 2010-03-08 20:04:08

KaoruPL

Gość

Re: KaoruPL

Dziekuje wszystkim niedlugo mysle ze stane na nogi ale pierw proboje w pelni odebrac konto bo emaila rowniez mi hakneli ;/ wiec narazie prace nad odzyskaniem konta sa w trakcie a tak miedzyczasie lvluje swoja Psychiczke .. ( nie podam nicku poniewaz mam tam we friendach 2 osoby najbardziej zaufane bez urazy ale narazie spam ktory mam zwykle na kaoru jest mi zbedny)  i Dziekuje naprawde za wsparcie

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.worldhotels-in.com UbytovĂĄnĂ­ Scratby