Wiedźmini

Wiedźmini w Perfect World

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Zasady Gildii Wiedźminów są zarazem Zasadami Forum. Nie zastosowanie się do zasad gildii jest równoznaczne z konsekwencjami połamanych zasad: usunięcie z gildii/forum.

#1 2010-01-26 10:26:16

 Wolandowa

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 32
Punktów :   
WWW

Dziwna sprawa

Ano mamy wyciek informacji w gildii. Poszperałam w Necie i widzę, że najwyraźniej macie jakiś bliższy kontakt z Nefem. Nie wiem, czy to moje posty tutaj były przyczyną wycieku, czy mamy zwyczajnie wtyczkę w gildii. Tak czy siak, dopóki sprawa się nie wyjaśni (albo liderka nie ustosunkuje się do tego posta;P), muszę zawiesić swoją "działalność". Pomoc, pomocą, ale widzę, że chyba Nef też Wam pomaga.

Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez Wolandowa (2010-01-26 12:57:48)


Fk u Nef ;P
Kick ass! Take names! Have fun!
All is lost again, but i'm not giving in

Offline

 

#2 2010-01-26 12:51:52

kazim

Użytkownik

2847971
Skąd: Wodzisław - śląskie
Zarejestrowany: 2009-08-29
Posty: 164
Punktów :   

Re: Dziwna sprawa

czy jakieś wyjaśnienie będzie? tak tylko pytam bo ja niestety nic nie wiem na ten temat. Tak szuma po naszym forum i nie widze współpracy z Nefem. Ale ja też nie wszystkie wątki widzę

Offline

 

#3 2010-01-26 12:57:36

 Wolandowa

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 32
Punktów :   
WWW

Re: Dziwna sprawa

Wiesz, kazim, nikogo nie obwiniam, nie twierdzę, że jakaś współpraca jest. Padło zwyczajnie w gildii hasło, więc i ja badam źródła przecieku. Chodzi mi o ten temat (tylko to znalazłam): http://nefarious.eikylon.org/topic/4526/

I oczywiście nie twierdzę, że macie jakikolwiek zakaz, o nie! Wasza sprawa z kim chcecie przystawać.

Ostatnio edytowany przez Wolandowa (2010-01-26 13:03:57)


Fk u Nef ;P
Kick ass! Take names! Have fun!
All is lost again, but i'm not giving in

Offline

 

#4 2010-01-26 13:05:21

 Alicja

Druidzi

Skąd: Z Krainy Czarów
Zarejestrowany: 2009-08-28
Posty: 729
Punktów :   15 

Re: Dziwna sprawa

Tyle, że ja nie muszę niczego wyjaśniać. Na gildii trąbiłam 2a dni przed bidowaniem, że kolega z Nefa pomoże mi w bidach bo się zna na tym, co tez pokazałam na tym temacie oraz screenie.
http://www.wiedzminipw.pun.pl/viewtopic … 1494#p1494
I gildia wiedziała o tym, może nie wszyscy byli zalogowani, kiedy mówiłam o Nefie, ale mówiłam nieraz. Oficjalnie nie mamy żadnego paktu między gildiami, dobre stosunki trzymamy z Outlaw (a Outlaw z Nefem), a to że Gori nawiązał jakieś kontakty z Legendary, zrobił to na własną rękę. Do żadnej gildii nie jesteśmy jakoś wrogo nastawieni i nie będziemy. Nawet Liquid mnie drażni politycznie, przez wyrywanie sobie wzajemnie deklaracji wojennych, ale na tym koniec. Nie ma żadnych szpiegów, przecieków, ludzie, skupcie się na grze
Widzę, że na siłę robi się zamieszanie

Edit:
I would like in name Wiedzmini, salute gild Nefarious and thank for common wars in nice atmosphere. Leader guild Wiedzmini, Alastrianna

Offline

 

#5 2010-01-26 13:32:28

kazim

Użytkownik

2847971
Skąd: Wodzisław - śląskie
Zarejestrowany: 2009-08-29
Posty: 164
Punktów :   

Re: Dziwna sprawa

jak to fajnie że już wszystko wiem - sa screeny, linki, dialogi.

Offline

 

#6 2010-01-26 15:48:31

 Tito

Sojusznik

9987100
Call me!
Skąd: Aleksandów Ł.
Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 82
Punktów :   

Re: Dziwna sprawa

Wola , z twojej wypowiedzi wnioskuje , że mamy wybierać pomiędzy Nefarius a Legendary.
To że pomagamy sobie z Nef nie ma nic złego , jeśli ktoś potrzebuje naszej pomocy nigdy nie odmówimy , a utrzymywanie z kimś dobrych kontaktów chyba nie jest zabronione.
Moje zdanie jest takie , możesz mieć swoje zdanie ,ale wtykanie wszędzie swojego nosa nie jest dobra rzeczą.

Pozdrawiam..


http://img189.imageshack.us/img189/6023/finalfantasy7.gif
One life, one chance..
If you fight with me .... You Die.

Offline

 

#7 2010-01-26 16:02:43

Vilquor Piwochlap

Wiedźmin

Zarejestrowany: 2009-08-29
Posty: 218
Punktów :   

Re: Dziwna sprawa

Ja dodam jeszcze, że nie ma mowy o żadnym "wycieku", skoro nie ma co wyciekać ani skąd. Jesteśmy gildią dorosłych ludzi. O ile nie okaże nam sie wrogości, nie będziemy gryźć. Owszem, Nefa można nie lubić z wielu względów, ale doświadczenia i wiedzy odmówić im nie można. Zwłaszcza, że nikt nie potrafił odpowiedzieć na dręczące nas pytania, w tym także Ty, Wola. Jeden członek gildii zadeklarował się nam pomóc, więc postanowiliśmy nie odtrącać pomocy, gdy jest nam oferowana. Ot, cała historia, żadna tajemnica. Proponuję nie szukać dziur w całym i zająć się tym, co powinno nas najbardziej interesować. Grą i rozwojem postaci.


http://img9.imageshack.us/img9/640/sygnaturawiedzmini.jpg

Offline

 

#8 2010-01-26 16:04:50

 Alicja

Druidzi

Skąd: Z Krainy Czarów
Zarejestrowany: 2009-08-28
Posty: 729
Punktów :   15 

Re: Dziwna sprawa

Cóż... na TW z Nefem. sypią się żarty, jest zabawa. Nie podchodzą do TW na śmierć i życie, to jest gra. Na końcu są grtz and thx for TW. Przed chwilką Nef. pomógł w FB syli z Wiedźminów. napisałam im na forum, bo miło się z nimi walczy. Nie wyzywają, nie poniżają po zwycięstwie nad nami, jak np. członek gildii Enelysion na World Chacie. Mam im za to za złe, gdyż koło tej osoby, stała liderka tej gildii i zero reakcji. Walczyłabym z Legendary na TW, też napisałabym podziękowanie, jeśli podobna byłaby atmosfera, czy to coś złego? Myślę, że absolutnie nie. Nef. ma konflikt z Leg. nie jest to naszą sprawą i nie będę mieszała gildii w bagna polityczne. Za mało jeszcze się liczymy na arenie politycznej, by już popadać w konflikty. Wiem tylko, że nie można ufać RR, bo zdradzili Legendary, ale ja już na to nic nie poradzę.

Offline

 

#9 2010-01-26 18:08:16

 Wolandowa

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 32
Punktów :   
WWW

Re: Dziwna sprawa

Tito, źle wnioskujesz, pokaż mi proszę, gdzie napisałam, że macie cokolwiek wybierać? Przede wszystkim, nie mogę wypowiadać się w imieniu gildii, nie mogę też w jej imieniu powiedzieć, co takiego się stało. Zwyczajnie zakomunikowałam, że jest "dziwna sprawa" i staram się ją rozwiązać. Wszelkie wasze dochodzenia i domysły są zwyczajnie niezbyt realne i doprawdy nie wiem, skąd się wzięły. Proszę czytać ze zrozumieniem, nie będzie takich nieprzyjemnych postów, mam nadzieję.

Na grze nie sposób się skupić, jeśli otrzymuje się wiadomości tego typu, Vilq. Niestety polityka występuje również w grze, niestety albo i stety ma wpływ przynajmniej na rozwój mojej postaci (im LG idzie lepiej, tym więcej aktywnych graczy, więc więcej ludzi do pomocy). Właściwie nie nazwałabym tego polityką, to jedynie zabawa w politykę 15latków, jakich jest zdecydowanie za dużo na niektórych "stanowiskach" w grze.

Wyciek nie zależy od tego, jaka jest średnia graczy w gildii, Vilq. Wyciek czasem powstanie nieświadomie, zwyczajnie: ktoś coś powie znajomemu, a temu znajomemu wymsknie się przy innym znajomym i już masz problem.

Widzę Tito, że nie znając mnie, oceniasz przez pryzmat tego, co gdzieś tam Ci się obiło o uszy. Gratuluję postawy.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

P.S. Nic dziwnego, że Nef wam dziękuje: ma darmową rozrywkę waszym kosztem. Ba! Nawet wykorzystuje was do bidów na swoją korzyść, czego przykład był przy ostatnim bidowaniu.


Fk u Nef ;P
Kick ass! Take names! Have fun!
All is lost again, but i'm not giving in

Offline

 

#10 2010-01-26 18:49:13

 Alicja

Druidzi

Skąd: Z Krainy Czarów
Zarejestrowany: 2009-08-28
Posty: 729
Punktów :   15 

Re: Dziwna sprawa

Wolandowa napisał:

P.S. Nic dziwnego, że Nef wam dziękuje: ma darmową rozrywkę waszym kosztem. Ba! Nawet wykorzystuje was do bidów na swoją korzyść, czego przykład był przy ostatnim bidowaniu.

A to już jest ciekawe Bo Tylko Gori wiedział, że atakuje prowincje dogodna Nefarious... A Ty pytasz o przecieki i szpiegów? Zostaw Tito w spokoju jak i moją gildie ok? Wypowiadają własne zdanie i jmaja tak jak Ty, prawo do Tego. Atakowałam prowincje gdzie Liquid atakował, chciałam im zabrać możliwość TW, jak Oni nam zabrali, a zarazem, dogodną Nefarious... nie mając 0 paktów z gildiami, wybrałam dobro Naszej Gildii, czy to źle? Nagle jak Gor odszedł z gildii, stajesz przeciwko nam? Czemu? Coś się zmieniło? Bo Gor nienawidzi Nefa i Ty też, dlatego? Ja już tego nie rozumiem. Czy muszę na siłę nienawidzić Nef. skoro zawsze moge na niego liczyć, a z Leg. tak naprawde znam Tylko 1 Polkę i chlolera jasna, uważam że jest OK! I mowa o polityce? Ja już zaczynam się gubić w tym wszystkim, o co komu chodzi, jak dzieciaki normalnie. Ktoś się żeali że ktoś komuś nie podziękował? Ja pomagam Co dziennie, mam też referat napisać o Tym??? Załamać się i iść w kąt? Mam gdzieś że jak kuźwa mać, nie ma kogoś i nie widzi że pomagam, on uważa że nie pomagam, mam gdzieś wasze dziecinne użalanie się nad sobą, mam gdzieś wasze plotki! Mam już tego dość i skupie się na Tych ludziach, dla których warto grać, a nie marud, mazgai i miękkich kluch! To do cholery jest Gra, a nie realne życie. Przestańcie w końcu siać ploty, insynuacje i bezpodstawne oskarżenia! To mnie męczy u Polaków. Mam do końca gry, być skazana na nanie facetów 24+ lat??? No do cholery, weźcie się w garść. Czy gra to wasze życie? Jak nie, olać TO! Po prostu grać, spędzać miło czas ze znajomymi, nie plotkować i nie dawać opinii jakich nie jesteśmy pewni Boże kochany. Najpierw sprawdźmy fakty, a potem oskarżajmy! To juz sie robi chore. Oj pomagam a nikt mnie nie głaszcze, kuźwa, co dziennie pomagam dużo, pisze na priwach, wiec na gildii nie widać. Dużo osób mi nie dziekuje, to powód bym ryczała w poduszkę? To jest Gra, masz czas, chęci, pomóż. Nie oczekuj że będą Cię na rękach nosili! Olał Cię? Nie pomagaj więcej, proste Nie zasłużył na to. Pomagaj Tym co zasłużyli, co pokazali wdzięczność i przyjaźń. Co do TW. Mam gdzieś co Leg myśli o Wiedzminach, mam gdzieś co Nef. mysli o nas. My robimy swoje! I nie patrzymy na innych, wasze sprawy, to wasz interas, ja mam to gdzies. Lubie Legendary za nazwe, fajna... ale na tym sie kończy, mam za coś ich polubić? Niech mi dadzą powód. Bo Nef. bardziej nas szanuje niż Leg. i taka prawda Wola. Ja jaką Cie poznałam, nie zmienie zdania, nie jestem "chorągiewka", patrze na fakty! Nie słowa. Ja mam gdzieś ploty, pierw sprawdzę, ocenie, popytam dwie strony, potem daje werdykt. Wiesz dobrze, że Gor pisał do Ciebie sam, nikt inny z Wiedzminów. Nie ma żadnego paktu, nie ma zadnego porozumienia lub stronniczości. Wiedźmini są neutralni, czy to się komuś podoba, czy nie. Walczymy we własnej sprawie.

Offline

 

#11 2010-01-26 18:53:14

Vilquor Piwochlap

Wiedźmin

Zarejestrowany: 2009-08-29
Posty: 218
Punktów :   

Re: Dziwna sprawa

Wolandowa napisał:

Wyciek nie zależy od tego, jaka jest średnia graczy w gildii, Vilq.

Ja Ciebie też proszę o czytanie ze zrozumieniem. Ja piszę o wiatraku, ty o pierniku. Żeby był wyciek, musi być najpierw tajemnica. A tajnymi (i to też nie zawsze) są jedynie obrady Rady Wiedźminów. Zatem w tej sprawie nie ma mowy o żadnym "wycieku". Po drugie, próbujemy Ci powiedzieć, że Twoja niechęć do Nef, czy zatargi Twojej gildii z nimi, to nie jest nasza sprawa. Tak, jak wewnętrzne sprawy gildii to, za przeproszeniem, nie jest sprawa Twoja. Zostałaś tu zaproszona jako gość, więc jak gość się zachowuj.


http://img9.imageshack.us/img9/640/sygnaturawiedzmini.jpg

Offline

 

#12 2010-01-26 19:00:42

 GORIOR_PL

Wiedźmin

1341481
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-09-30
Posty: 148
Punktów :   

Re: Dziwna sprawa

no to i ja się wtrącę tutaj...tak jak powiedziałem od razu po bidowaniu, że zrobiłem ssy rozmowy z evgą i wyślę do legendary...nasz stosunek do nefa...myślałem, że jak właściwie na każdym TW staramy się atakować ich to coś to znaczy...przyjmując pomoc w postaci informacji o TW od woli też mi się wydawało, że mówi co nieco o naszym nastawieniu do jednej i drugiej gildii...w każdym razie tak jak powiedziałem tak też zrobiłem...ssy wysłałem i proszę nie rozumieć że jakieś przecieki robiłem ponieważ nie było ala z Twojej strony sprzeciwu w tej kwestii. Ponadto zrobiłem to bo dla mnie oczywiste było jak traktujemy legendary, jak traktujemy nefariousa i manifestowałem to na każdym kroku i nikt ani jednym słowem nie naprostował, że jest inaczej i że Wiedźmini są teraz bardziej pro nef...ja jestem zaskoczony tą informacją i powiem tak, że jeśli bym miał powiedziane co i jak to nie pakowałbym się w to wszystko. Zwyczajnie z wdzięczności za info o TW uważałem, że powinniśmy się zrewanżować co też zrobiłem. W każdym razie ze mną już problemu mieć nie będziecie. To tyle z mojej strony i jeszcze raz powtórzę, że jestem odrobinę zaskoczony tym, że nefarious jawi się jako przyjaciel Wiedźminów.


CHWDN (N-->Nefarious)

Offline

 

#13 2010-01-26 19:41:12

 Alicja

Druidzi

Skąd: Z Krainy Czarów
Zarejestrowany: 2009-08-28
Posty: 729
Punktów :   15 

Re: Dziwna sprawa

GORIOR_PL napisał:

ponieważ nie było ala z Twojej strony sprzeciwu w tej kwestii. Ponadto zrobiłem to bo dla mnie oczywiste było jak traktujemy legendary, jak traktujemy nefariousa i manifestowałem to na każdym kroku i nikt ani jednym słowem nie naprostował, że jest inaczej i że Wiedźmini są teraz bardziej pro nef...

Bo mam to gdzieś Czy oficjalnie, jako liderka, wypowiedziałam się? Czy w PAKTACH!@! Jest Legendary we frens? NIE. Nie wiem skąd ta paranoja Czy Nerefious jest w paktach Gildii? NIE. Raz nam pomógł moj koleg.... to wszystko. Tak jak Pomaga często Plolakom Geralth z Nefarious, Grzesiek! Macie go karcić bo jest z Nef? On ma polityke gdzieś, ja też, ponieważ nic Oficjalnie nie było, więc uznaję, że KTOŚ szumu narobił dla jaj.
Jak dzieci w sylwestra, nic więcej. Atakujemy Nefa, bo ma całą mapę! A co mam atakować, gildię Enelysion, co nas zasypie 80 ludźmi? A nas będzie 40? Bez komentarza.

Offline

 

#14 2010-01-26 19:48:38

 GORIOR_PL

Wiedźmin

1341481
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-09-30
Posty: 148
Punktów :   

Re: Dziwna sprawa

eh...rzeczywiście bez komentarza

Ostatnio edytowany przez GORIOR_PL (2010-01-26 19:48:54)


CHWDN (N-->Nefarious)

Offline

 

#15 2010-01-26 19:49:39

KaoruPL

Gość

Re: Dziwna sprawa

ZNam Grzeska i jest super jako sojusznik moge jedynie dodac ze ta cala sprawa z tymi szpiegami itp itd.. to jaki spic na wode nie wiem alefaktem jest to ze to wszystko to przerasa jakie kolwiek wyobrazenia... przecieki ludzie a sa tu jakies tajemnice? dajcie Ali spokoj ... nie macie co robic tylko doszukiwac sie spiskow, szpiegow, sory za wyrazenie ale musze "czy to kurwa sredniowiecze?" omg dajcie odsapnac ...zawsze jakies ale... to nie polska polityka ... -.-"

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
berlin-hotel.pl