Ogłoszenie

Zasady Gildii Wiedźminów są zarazem Zasadami Forum. Nie zastosowanie się do zasad gildii jest równoznaczne z konsekwencjami połamanych zasad: usunięcie z gildii/forum.

#1 2010-01-25 00:44:49

 GORIOR_PL

Wiedźmin

1341481
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-09-30
Posty: 148
Punktów :   

POŻEGNANIE

witam kochani

nawet nie wiem jak dobrze zacząć w każdym razie przyszedł ten czas, który mialem nadzieję, że nie nadejdzie przemyślałem wszystko i podjąłem decyzję...będę odchodził z gildii...narazie nie idę nigdzie, pogram trochę solo, może kiedyś wrócę, może dostanę jakąś inną satysfakcjonującą mnie propozycję...zobaczymy...w każdym razie możecie na mnie liczyć zawsze także kontakt macie więc nie krępujcie się pisać chciałem też napisać kilka słów jeśli chodzi o przyczynę mojej decyzji...starałem się zawsze całym sercem wspierać gildię i ich członków...naprawdę nie oczekiwałem rewanżu bo to nie chodziło o to...ja z dumą patrzyłem jak szybko lvlujecie i tylko czekałem codziennie na to jak piszecie lvl up na gc ale niestety w pewnym momencie poczułem, że jestem tak jakby tylko od pomocy w bh czy questach...i tylko do tego...ja wiem, że wiele osób tak mnie nie traktuje ale postawcie się na moim miejscu...tuż po zalogowaniu zazwyczaj dostaje około 5 pmów z prośbą o pomoc w bh, queście czy przy bossach...pogadać od tak z kimś to naprawdę na palcach jednej ręki mogę policzyć osoby, które odzywają się do mnie żeby porozmawiać o tym i owym oczywiście tym osobom zawdzięczam wiele i zawsze mogłem na nie liczyć...za to macie moją dozgonną wdzięczność. Ja starałem się zawsze, żeby gildia się trzymała kupy ale niestety też mam pewne granice wytrzymałości i niestety nie mam serca z kamienia...też się przejmuję niektórymi rzeczami. to są małe sprawy, które się nawarstwiały od pewnego czasu...niestety starając się wyjaśniać na bieżąco, często spotykałem się z tym, że dana osoba obrażała się na mnie...ja raczej gasiłem te sprawy w sercu ale niestety w końcu nazbierało się ich za dużo ja też rozumiem, że każdy ma uczucia i wiem, że to delikatna sfera każdego człowieka...tylko właśnie przykro mi było, że tak na dobrą sprawę chyba umknęło większości, że mam te uczucia tak samo jak reszta jak to piszę robię WQ i powiem Wam, że aż łza się kręci w oku jak myślę, o tym co się stanie ale naprawdę już nie widzę innego rozwiązania...a niestety nie mam nawet z kim o tym pogadać...wierzcie mi naprawdę, że to nie jest odejście ot tak sobie... mam tylko prośbę, żebyście nie opuszczali wiedźminów...czy z Wami, czy gdzie indziej ja czekam z utęsknieniem na dzień kiedy wejdę na mapę terytorium i będzie tam nasze godło będzie to jeden z najszczęśliwszych momentów w mojej dotychczasowej grze poza tym wiecie nie chcę żeby z całej sytuacji wyniknęly jakieś kłótnie, które zniszczą do reszty stosunki z pewnymi osobami dlatego może taka przerwa się przyda...ja wierze, że jeszcze będzie kiedyś droga dla mnie otwarta do wiedźminów, ponieważ mimo tego, że teraz mnie nie będzie w gildii, to i tak zawsze koszulka wiedzminów pod zbroją będzie a bijące serce zawszę pozostanie wiedźmińskie nawet jeśli już mnie nigdy nie zechcecie w Waszych szeregach...cóż kochani...bywajcie i lejcie nefa po dupach ile wlezie


ps. ja wiem że pewnie usłyszycie komentarz mojego odejścia, że odszedł bo się obraził o małą akcję...ale wierzcie mi...tak jak napisałem wcześniej...chodzi o wiele wiele spraw zbierających się od dłuższego czasu...poprostu czuję się narazie w gildii strasznie olewany...to tylko to dajcie mi troszkę czasu i już...może moja decyzja to błąd...nie jestem nie omylny...też miejcie to na względzie

żegnajcie moi kochani


CHWDN (N-->Nefarious)

Offline

 

#2 2010-01-25 07:16:54

 Tito

Sojusznik

9987100
Call me!
Skąd: Aleksandów Ł.
Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 82
Punktów :   

Re: POŻEGNANIE

Szkoda że odeszłeś mam nadzieje ,że wrócisz jak najprędzej . Pamiętaj zawsze chętnie ci pomogę jeśli dam radę i pogadam równie chętnie.


http://img189.imageshack.us/img189/6023/finalfantasy7.gif
One life, one chance..
If you fight with me .... You Die.

Offline

 

#3 2010-01-25 07:24:20

 ArkanumDitch

Użytkownik

Skąd: Piekło
Zarejestrowany: 2010-01-16
Posty: 119
Punktów :   

Re: POŻEGNANIE

Zgadzam sie z Tito . Mam nadzieje, ze wrocisz.

Offline

 

#4 2010-01-25 08:42:38

kazim

Użytkownik

2847971
Skąd: Wodzisław - śląskie
Zarejestrowany: 2009-08-29
Posty: 164
Punktów :   

Re: POŻEGNANIE

odsłon jak widać ogrom - odpowiedzi bardzo mało - to też świadczy o tym że wypowiedź naszego Przyjaciela nie była pustym gestem. Trzymaj się Goriorku ciepło - szkoda pewnych rzeczy... taki słodki dzień ślubu i niespodzianka. Spotkamy sie jeszcze we wspólnej gildii na 100 % - moge Ci to obiecać

Offline

 

#5 2010-01-25 09:21:54

 Wolandowa

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-01-07
Posty: 32
Punktów :   
WWW

Re: POŻEGNANIE

Gor, a w zęby byś nie chciał? Nie wierzę, że nie wrócisz, ha!, pamiętam, jaka pierdoła z Ciebie i jakiś sentymentalny

Buziaczki, Słonko.

Ostatnio edytowany przez Wolandowa (2010-01-25 17:48:21)


Fk u Nef ;P
Kick ass! Take names! Have fun!
All is lost again, but i'm not giving in

Offline

 

#6 2010-01-25 13:19:54

Vilquor Piwochlap

Wiedźmin

Zarejestrowany: 2009-08-29
Posty: 218
Punktów :   

Re: POŻEGNANIE

Wróci. W przeciwnym razie zdueluję go przy wszystkich High Lev w centrum Archo, o!


http://img9.imageshack.us/img9/640/sygnaturawiedzmini.jpg

Offline

 

#7 2010-01-25 17:08:59

Arceile

Druidzi

31318818
Call me!
Zarejestrowany: 2009-12-17
Posty: 116
Punktów :   

Re: POŻEGNANIE

Szkoda że odszedłeś, teraz może naprawdę być mało osób do swobodnej rozmowy. Mam nadzieje że jednak zdecydujesz się wrócić:D Narazie życzę powodzenia w grze:)


http://img9.imageshack.us/img9/640/sygnaturawiedzmini.jpg
http://downtube.eu/ <- do ściągania z youtube

Offline

 

#8 2010-01-26 09:32:16

 Ailreena

Druidzi

4434665
Call me!
Skąd: City of Lost
Zarejestrowany: 2009-12-20
Posty: 127
Punktów :   
WWW

Re: POŻEGNANIE

Będzie Cię brakowało, Gor w gildii, ale rozumiem, że potrzebujesz wytchnienia. Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze wrócisz i żeby być bezpośrednim świadkiem tego dnia wchodzenia Wiedźminów na mapę.


http://img9.imageshack.us/img9/640/sygnaturawiedzmini.jpg

Offline

 

#9 2010-01-26 22:27:17

 sebiiii

Użytkownik

11914518
Skąd: Daleko
Zarejestrowany: 2009-12-28
Posty: 54
Punktów :   
WWW

Re: POŻEGNANIE

sorka ale mi sie wydaje gdyby gildia była od wiekszego lvl to by gor został bez urazy innych takie jest moje zdanie ostatnio też rozmyślałem nad przejściem ponownie do Skyline albo od 85 lvl do jakejs innej gildi z eventami i tp ale narazie napewno do 90 lvl bd

Offline

 

#10 2010-01-26 22:31:21

 Alicja

Druidzi

Skąd: Z Krainy Czarów
Zarejestrowany: 2009-08-28
Posty: 729
Punktów :   15 

Re: POŻEGNANIE

sebiiii napisał:

sorka ale mi sie wydaje gdyby gildia była od wiekszego lvl to by gor został

Gor chciał niższy... ja większy... niż jest obecnie.

Offline

 

#11 2010-01-26 23:14:41

 GORIOR_PL

Wiedźmin

1341481
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-09-30
Posty: 148
Punktów :   

Re: POŻEGNANIE

nie nie sebi to nie chodziło za bardzo o lvle ja bardzo lubiłem grać z naszymi mniejszymi lvlami także to nie ten problem o co innego poszło


CHWDN (N-->Nefarious)

Offline

 

#12 2010-01-27 01:09:13

 Barthezz

Druidzi

Zarejestrowany: 2010-01-11
Posty: 123
Punktów :   
WWW

Re: POŻEGNANIE

Szkoda że odszedłeś, ale w twojej wypowiedzi jest dużo prawdy...
...niższe lvl często żerują na wyższych, a jak ktoś zawsze pomaga i jest naprawde w porzo,
ten ma naprwde przesrane.

Przyznam sie że sam, z moim malutkim lvl'kiem na Archerze trochę żeruje na wyższych lvl...
ale staram sie tego unikać.
Widze że z czymś se nie daje rady w pojedynke, potrzebuje po prostu pomocy,
to pisze na GC, jak ktoś sie zgłosi że pomoże albo da jakiś "tipp" to ok, ale jak nie to próbuje dalej sam...
albo zajmę sie czymś innym w tym momencie może akurat zaraz ktoś będzie mógł pomóc.

Do zobaczenia Gori!

Offline

 

#13 2010-01-27 06:43:34

Vilquor Piwochlap

Wiedźmin

Zarejestrowany: 2009-08-29
Posty: 218
Punktów :   

Re: POŻEGNANIE

Ta, Barthez, nie zapomnę naszej wyprawy do Gate of Delirium xD Pół FB pozamiatane przez trzy postacie na 37 levelach.


http://img9.imageshack.us/img9/640/sygnaturawiedzmini.jpg

Offline

 

#14 2010-01-27 14:01:05

nikipol

Zbanowany

Call me!
Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 12
Punktów :   

Re: POŻEGNANIE

no wlasnie gora trzeba nauczyc mowic  NIE! i moze spokojnie wracac do nas ;P pomoc pomoca ale wyzsze lvl tez chca kiedys zobaczyc cos innego niz bh 39 dlatego zawsze najpierw swoje q i pozniej pomoc,stosujac ta zasade nikt cie nie wnerwi,pomysl o tym i wracaj.


http://www.signaturebar.com/uploads/images/10536.jpg

Offline

 

#15 2010-01-28 18:40:56

 zettPL

Zbanowany

5114420
Call me!
Skąd: Rybnik / okolice
Zarejestrowany: 2009-12-19
Posty: 77
Punktów :   

Re: POŻEGNANIE

podpisuję się pod innymi, Gor, posłuchaj ich i wracaj do nas.. możliwie szybko..


Just feel free to be yourself.. And then, You will be able to fly..

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Frente a la Brava